logo

Türkiye’nin yeni bir AK Parti’ye ihtiyacı var

akp (Copy)

Türkiye’nin yeni bir AK Parti’ye ihtiyacı var

Yeni Akit gazetesi yazarı Akif Bedir, bugünkü yazısında ‘Türkiye’nin yeni bir AK Parti’ye ihtiyacı olduğunu’ söyleyerek “Reisin etrafını saran yağdanlıkların, menfaatçilerin dağıtılması ve günümüz siyasetinin işsiz takımının partiden atılması için milli ve yerli kimliğiyle mücadele edecek, beka cephesini güçlü kılacak sevdalılara ihtiyaç var” dedi.

Yeni Akit gazetesi yazarı Akif Bedir, ‘Türkiye’nin yeni bir AK Parti’ye ihtiyacı var’ başlıklı bugünkü yazısında AK Parti içerisinde ‘yenilenme ihtiyacı olduğunu’ öne sürdü. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yerel seçim sonrası hemen her konuşmasında değişimden, yenilikten bahsederek herkesi büyük bir beklenti içine soktu.

Hem kabinede hem partide değişim beklentisi yüksek, atacağı adımlar merakla bekleniyor.

İkiyüzlü, pervasız, hilekâr, yeri geldiğinde çukura dönüşen bir siyaset zemini, ilkelerini rafa kaldırmış siyasilerin başrol oyuncusu olduğu bir siyasi iklimde yeniden tırmanış için değişim şart, hem de olmazsa olmaz bir şart.

AK Parti’de büyük kongre tarihinin bir yıl öne alınması değişimin teşkilat yöneticilerinin seçim süreci ile başlayacağı kanaatimizi güçlendirdi.

AK Parti’de tepeden tırnağa bir değişim mutlak şart. AK Parti tabanın sesine kulak verip, kendini yeniler ve değiştirirse yoluna devam edebilir. Ak Parti’de davanın özünü kaybetmiş kişilerin elenmesi zarurettir.”

Yazının devamı için tıklayınız

 
 

Etiketler: »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Yandex.Metrica