logo

AKPli “SENATÖR” TBMM’de ne yapıyor

senatör kenan

AKPli “SENATÖR” TBMM’de ne yapıyor

AKP Sakarya milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun milletvekili seçildiği 24 Haziran 2018′den günümüze milletvekilliği göreviyle ilgili hiç bir faaliyet yürütmediği ortaya çıktı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin YSK tarafından iptal edilerek yenilenmesine tepki gösteren sanatçılara yönelik “Emir erlerim’ mesajıyla yaptığı paylaşım ve Türkiye’de olmayan bir makam olan ‘Senatör’ yazılı kartviziti ile tepki çeken AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Ekrem İmamoğlu’na destek veren sanatçıları hedef göstererek “Recep Tayyip Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz, lüks hayatınız, milyonlarca takipçiniz var” dedi.

AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun paylaşımı şu şekilde:

“Yazıklar olsun nankörler! Bu ülkeyi yaklaşık yirmi yıldır yöneten Recep Tayyip Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz, lüks hayatınız, milyonlarca takipçiniz var .İstanbul’a yapılan hizmetleri bizlerden çok sizler kullaniyorsunuz. Ekrem İmamoğlu’na sözüm yok ama ‘Fırsatı yakaladık hadi Ak Parti’yi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı indirelim’ diye birlik olan milyonlarca seveni olan yediği kabı pisleyen ünlü nankörlersiniz. Diyeceksiniz ki; ‘Sen kimsin?’ Motorcunun biriyim ama nankör değilim. Ülkesine sınıf atlatan liderine sadık bir vatandaşım. (Bu arada siyasetçi falan değilim)”
Kendisinin siyasetçi olmadığı iddia eden Milletvekili olan AKP’li Sofuoğlu’nun, TBMM’de ne yaptığı merak konusu olmasıyla milyonlarca kişi TBMM’de Sofuoğlu’nun yasama faaliyetlerini inceledi. Yapılan inceleme sonrası Sofuoğlu’nun hiçbir kanun teklifi, soru önergesi, genel görüşme önergesi, meclis soruşturma veya araştırmasında imzası bulunmuyor.


 

 

 

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Yandex.Metrica