logo

İmamoğlu’nu taklit etme girişimi Yıldırım’a pahalıya patladı

binali yer sofrası (2)

İmamoğlu’nu taklit etme girişimi Yıldırım’a pahalıya patladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığını kazanan ve mazbatası YSK tarafından hukuksuzca iptal edilen yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde aday olan Ekrem İmamoğlu’nun çalışmalarını taklit eden AKP adayı Binali Yıldırım’ın İmamoğlu gibi ev ziyaretlerine başladı.

AKP‘nin İstanbul adayı Binali Yıldırım, Avcılar’da bir ailenin evinde iftar yaptı. Yıldırım’ın, yemek masası ve sandalyeler olmasına rağmen yer sofrasında oturması sosyal medyanın dikkatini çekti.
Yıldırım’ın konuk olduğu evde yemek masası ve sofrada bulunanlara yetecek kadar sandalye olmasına rağmen yer sofrası kurulması dikkat çekti.

İsmail Saymaz

@ismailsaymaz

Bu ev ziyaretlerinin cılkı çıktı. Evde masa var. Masa dururken yerde yemek yeniyor. Üstelik masa örtüsünü yer sofrası bezi diye yere sermişler. Trajikomik

 

Ümit Kaya@UmitKayaNet

Binali Bey bu akşam iftar için bir ev ziyaretine gitmiş. Evde 6 kişi var. Fotoğrafta yemek masası ve 6 kişilik sandalye olduğu da görülüyor. Ama yemek sofrabezi üzerinde yeniyor. Yer sofrası değil, bezi. İnsanımız devleti masada ağırlamak ister. Masa bilerek mi tercih edilmiyor?

LEVENT @levobeyler

Arkada kocaman masa var, sandalyeler de gayet rahat ama koca yürekli akp adayı Sayın Binalı Yıldırım yer sofrası kurdurmuş :)
Ben ikna oldum sizi bilemem arkadaşlar oyum Binali Yıldırım’a!

ali haydar çelebi‏ @ali_haydar_1234 

 

Binali Yıldırımiftar yemeğinde masa ve sandalye olmasına rağmen yer sofrasında oruç açmayı tercih etmiş. Bunun anlamı duygu sömürüsüdür, insanları kirli amaçlarınza alet etmektir ve bunun anlamı orucu seçim malzemesi yapmaktır.

 

Adelina Sfishta‏ @AdelinaSfishta 

kurgu iftar, diyorlar ki; “yerde yemek yiyecek kadar müslümanım ve fukarayım”, ama fotonun arka plan yemek masası, ayrıca binali yıldırım hep yerde mi yemek yiyor* sanmam. bütün davranışlar suni. milyarlarını müslümanlara mesela Filistine evleri yıkılanlara bağışlasan inanırım

zaytung‏ @zaytungtv 

Seçim arifesinde daha fazla hata yapmak istemeyen Binali Yıldırım’ın Ekrem İmamoğlu’nun iftar açtığı evlerde sahur yapacağı öğrenildi.
Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Yandex.Metrica