logo

Antalya – Manavgat’taki Emlak Danışmanınız Fatih Ünal

fatih ünal (500 x 237)Başta Kırım Tatar diasporası olmak üzere Antalya ve Manavgat’ın sevilen isimlerinden Fatih Ünal Emlak danışmanlığına başladı.

Turizm ve organizasyonlardaki başarısıyla adından sıkça söz ettiren Fatih Ünal iş hayatındaki başarılarından dolayı dünyanın en büyük emlak firması olan RE/MAX’dan danışmanlık teklifiyle hedef büyüttü.

Rusça Ukraynaca ve İngilizce dillerine hakim olan Fatih Ünal yerli ve yabancı müşteri ile olan ilişkileri ve çözüm odaklı çalışmaları sebebiyle bir çok firma tarafından işe alınmak istemesine karşı gelişen Emlak sektöründe marka olma yolunda ilerliyor.

Fatih Ünal’la danışmanlığını yaptığı bir satış esnasında karşılaştık. Alıcı ve satıcının ortak çıkarlarını koruyarak ortak bir nokta bulan FAtih Ünal hakkında danışmanlığını yaptığı müşterileri “Gayrimenkul işlemlerinizde tuttuğunu koparan, işini özenle takip eden ve mutlaka başarılı sonuçlandıran bir danışmana ihtiyacınız varsa kesinlikle Fatih Ünal’a ulaşın. 7/24 her zaman yanınızda, tüm sorularınıza kesintisiz bilgi vererek gözünüzü arkada bırakmaz” dediler.

Ajans Turkasi olarak Fatih beye yeni işinde başarılar dileriz

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Yandex.Metrica