logo

Başbakan Kızı Olmak Yarışmada Fayda Etmedi

oses cocuklar yatsenuk (450 x 300)Türkiye’de “O Ses Çocuklar” adıyla yayınlanan şarkı yarışmasının Ukrayna’daki versiyonunda yarışan Ukrayna Başbakan’ın kızı Sofiya yarışmaya veda etti.

Bonney M’in unutulmaz şarkısı “Sunny”i söyleyen Sofiya, üç jüri üyesini de ikna edemedi. Sofiya şarkısını söylerken erkek jüri; “Bu kız mı erkek mi?” şeklinde sordu. Sofiya şarkısını söylerken jüriler sesli şekilde ve yüz ifadeleriyle şarkıyı beğenmediklerini ifade ettiler.

Kuliste eşi Tereza ile birlikte kızını seyreden Arseniy Yatsenuk‘un heyecanı kameralara yansıdı.

Daha sonra jüri değerlendirmesi esnasında jüri üyeleri Sofiya’ya “Soyadın ne, buraya kiminle geldin” gibi sorular yöneltince jüri “Sen yoksa Başbakan’ın kızı mısın?” diye sordu. Sofiya: “evet” deyince jüri şaşkınlığını gizleyemedi. Jüri üyeleri “düğmeye basmalıydık” şeklinde hayıflandı. Bayan jürilerden birisi ise peş peşe çığlıklar atarak tepkisini gösterdi

Kulisten sahneye çıkmayan Yatsenuk ise kuliste jürinin düştüğü hali gülerek izledi. Jürinin sesini beğenmemesi ve elenmesine üzülen Sofiya kuliste babasına sarılarak uzun süre ağladı.

Babası Yatsenuk ise kızını “önemli değil yine katılırsın” şeklinde teskin etmeye çalıştı.

 

 

 

www.youtube.com/watch?v=GaJjWVkbeQU

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Yandex.Metrica