logo

Erdoğan’dan Bahçeli’ye Yeşil Işık

rte ERDOGAN

Erdoğan’dan Bahçeli’ye Yeşil Işık

Ak Parti grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partisinin aday çıkarmayacağı ve Erdoğan’ı destekleyeceği kararına ilişkin açıklamada bulundu. Bahçeli’nin açıklamalarının önemli olduğunu vurgulayan Erdoğan, “Sayın Bahçeli’ye desteği için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

“MHP İLE EL ELE VERECEĞİZ”

“Bu yıl Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin hazırlıklarını büyük ölçüde hazırlamak mecburiyetindeyiz. Bunları da özellikle MHP ile el ele vererek dayanışma içinde temenni ederim ki ana muhalefet de buna katılır, bu süreci hızlandırmamız gerekiyor. 

Asıl olan yeni yönetim mimarimizin omurgasının nasıl oluşturulacağıdır. Hazırlıkları süratle bir araya getirerek önümüzdeki bir asrı kucaklayacak yönetim modeli oluşturmakta kararlıyız. İlk imtihan mahalli seçimlerdir. Mart 2019. Buna hazır mısınız? Kasım 2019. Hazır mısınız? Kapı kapı dolaşmaya da var mısınız?”

Erdoğan grup toplantısının ardından yaptığı açıklamada ise, “Bahçeli’yi davet ettim, yanıt bekliyorum” dedi.BAHÇELİ 2019 CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ ERDOĞAN haber için tıklayınız

CHP’DEN BAHÇELİ’YE ELEŞTİRİ haber için tıklayınız

 

 

 

 

 

Etiketler: » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Yandex.Metrica