logo

KURT’LARIN ŞARKISI

türkiye (300 x 224)

KURT’LARIN ŞARKISI”

Çok değerli arkadaşlar; Bu günlerde görülmemiş bir mücadeleye girmenin girişimi ve hareketlerin içersindeyiz. Evet biz Türk milleti ve vatanını seven, kanında Bayrağımızın Kırmızı kanı bulunan vatanı için düşünmeden canını verecek insanlarımıza elbise dikmeye çalışıyorlar. Bu olay yeni bir olay değil. Çünkü ülkücüğün dokuz ışığın ateşleri nerede ise sönmek üzere, son bir ümit gerçek Atatürk ve vatanını sevenlerin uyanık bulunmasıdır. Dokuz ışığın alevlerini cılız mum ışığına getirenler artık başlarını ellerinin arasına alarak, köşelerine çekilmeleri gerekmektedir. Ülkemiz kurtuluş savaşından çok daha zor günlerin içinde bulunmaktadır . O günlerde düşman belliydi. Cephede idi.Bu bakımdan olağanüstü süreci ülkemiz uzun zamandır yaşamaktadır.Bunun farkına varan Milletini seven bu uğurda her şeyi göze alacak Türk milletinin tek tutunacak dalı, Atatürkçü, milliyetçi, ülkücü kardeşlerimiz topluluk kalmıştır. Milletimiz daha çok zor durumların üstesinden gelmişlerdir. Bu doğrudur. Ama bundan sonra Milliyetçi Türk milletinle birlikte bu günleri beraber atlatılacağını umut etmemiz gerekmektedir. (Ufak olsun, benim olsun zihniyetinden vazgeçmesi gerekmektedir ülkücü topluluğun başından bulunanlar) İnsanoğlunun doğarken hayatında rahat hiçbir zaman olmamıştır. En önemlisi de insan olmayı düşünen vatansever zihniyetin bağımsızlığını düşündükçe hayatlarının rahat olması düşünülemez.

Makbere kadar, Kendimizle çatışmanın özünde yanlışlara karşı haykırmalardır. Kendini ikballerini düşünenlerin, milliyetçi ve ülkücü insanların yakasından düşmeleri gerekmektedir.Bu da şu andaki durumda zordur.Ama imkansız değildir.Çünkü Ülkemizin Atamızın, milliyetçiler ve ülkücülere her günden çok ihtiyacı bulunmaktadır. Çünkü vatanımız bir tanedir. Çünkü doğru da bir tanedir Bize yakışan sevdamızda bir tanedir. Vatan, Millet, İnançlarımıza saldırı olursa saldırgan odaklara karşı canımızla malımızla varımızla mücadele edeceğimiz kesindir. Gölgede oturanlar sanırım seyrederler. Çünkü bu büyük milliyetçi ocağı silik bir duruma düşürmezlerdi.

İlah-i Kelimetullah yolunda şehadet şerbetini kana kana içmesini Türk ülkücüleri ve milleti her zaman bilmiştir. Bizim ülkümüzle münasebetimiz ve sevgilimiz vatanımızın her toprağında yetişen insanlarımızdır. Bir insana veya topluluğa en çok fitneyi içimizdeki borazancı ve yalakalar sokar. Çünkü meydanı boş buldular. At koşturmaktadırlar. Bu yardakçıların sonu her gün yaklaşacaktır. Yüce milletimizin yakmış olduğu dokuz ışık eskisinden çok daha iyi yanmaya ihtiyacı bulunmaktadır..Çünkü buna Türkiye’nin ben Türk’üm diyenin ihtiyacı vardır. Türk milletinin ve ülkücülerin son sözü söyleyeceği günler yakındır. Allah (c.c.) “ ( bugün, belki günden de yakın yardımcımızdır).”/”( Kuşcağızlar inciri bütün yutamazlar,genelde boğulurlar.”)

Kutlu kurt, tüm Türk ve Moğol boylarının ortak ongunudur.  Bazı Türk ve Moğol boylarının Bozkurtulusal sembolüdür. Tarih öncesi dönemlerden beri Türklerce kutsal sayılmıştır. Bozkurt’un kutsal sayılmasının ve Türklerin ulusal sembolü olmasının en önemli nedeni, Türklerin bir Bozkurt’un soyundan mitolojik olarak geldiklerine inanmalarıdır. Bozkurt, bugün Türk milliyetçiliğinin sembolüdür. Atatürk   tarafından da ulusal sembol ilan edilmiş ve birçok yerde kullanılmıştır. Cumhuriyet’in ilk yıllarında Türk Parası üzerine Bozkurt resimleri basılmıştır.

Kurtlar çok duygusal ve lider nitelikli bir canlıdır. Kurtların ulumaları hakkında yapılan çalışmalarda, sürüyü bir arada tutmak, sürüyü düşmanlarından uzak tutmak olduğu bilinmekle beraber, fakat Kurt ulumasının çok çok enteresan sebepleri bulunmaktadır. Kanada’da Vincent üniversitesi Kurtların davranışları uzman” Fred Harringon” Guruplar arasında haberleşme, ve zihinsel dürtülerinin çok yüksek olduğu saptanıştır. Kurtların bazı müzik enstrüman cevap vermeleri, bilim adamlarının Kurt ulumalarının onların çok ritmik bir ve perde armonilerinin müzik dahileri kadar uyumlu olduklarını tespit etmişlerdir. İstediklerinde fedakarlıkları üst seviyededirler. SAYGILARIMLA!

Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Yandex.Metrica