logo

RT’den Trump’lı yılbaşı videosu

trump rt (Copy)

RT’den Trump’lı yılbaşı videosu

Russia Today, Beyaz Saray’a ‘Yeni Yıl müdahalesinin’ videosunu yayınladı

Russia Today (RT) televizyonu, Katolik bayramı Noel arifesinde, Beyaz Saray’a ‘Yeni Yol müdahalesi’ hakkında video yayınladı.

RT videoyla ilgili şu mesajı yayınladı: “Başkanlar da hediye alır. RT, Amerikan liderinin Oval Ofis’teki süslenmiş Noel ağacı önünde oturup incelediği hediyeler arasında RT’nin kurumsal yeşil kurdeleli paketi bulacağı 25 Aralık sabahı nelerin yaşanabileceğini canlandırmaya karar verdi”.

Videoda, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kuzey Kore lideri Kim Jong-un’dan iki altın kaplamalı büst, ‘Make America great again’ yazılı ve Made in China etiketli spor şapka ve Ukrayna Devlet Başkanı Pyotr Poroşenko’dan çikolatayı çöpe attığı görülüyor. Suudi Arabistan’ın gönderdiği hediyeden taç çıkıyor. Trump’ın çalışma masasında açtığı RT hediyesinin içinden ise ‘GRU için mi çalışıyorsunuz?’ yazılı tişört çıkıyor.

GRU için mi çalışıyorsunuz?’ ifadesi, Sputnik ve RT Genel Yayın Yönetmeni Margaritan Simonyan’ın, eski casus Skripal’i zehirlemekle suçlanan Aleksandr Petrov ve Ruslan Boşirov ile röportajdan sonra meşhur hale gelmişti.

Videonun sonunda Trump, kanepeye uzanıp iPad’ine bakarken Melania Trump, üzerinde RT’nin tişörtüyle ayna önünde duruyor. ABD lideri, eşinin Doğu Avrupalı olduğunu ima ederek tişörtte ne yazdığını soruyor. First Lady de, “Burada ‘Amerika’yı yeniden mükemmel Yap’ yazıyor, başka ne olabilir ki?” yanıtını veriyor. Trump, “Evet, elbette. Ben de öyle düşündüm” diyor.

Kaynak : Sputnik

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Yandex.Metrica