logo

Sosyal Medyayı yerinden oynatan ÇILGIN TÜRK – KOMSİLAJ

 

KOM SİLAJ (Copy)

Sosyal Medyayı yerinden oynatan ÇILGIN TÜRK – KOMSİLAJ

Sosyal Medya’da son günlerde KOMSİLAJ’ın çektiği video paylaşım rekorları kırıyor.

Türkiye’de yerli üretim olan ve Dünya’nın dört bir yanına satılarak Türk Tarım Makine Sektörünün gücünü ve katlitesini ispatlayan KOMSİLAJ, Türk çiftisini yabancı ve çıkarcı gruplara bırakmayacağını, çiftinin yanında olduğunu ilgi çekici bir video ile duyurdu.

İşte Paylaşım rekorları kıran video

KOMSİLAJ KİMDİR?

Kom Değirmen olarak 1985 yılından beri tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız, sektördeki tecrübesi, bilgi birikimi, uzmanlaşmış ekibi ile yüksek teknolojiye sahip silaj paketleme makineleri üretmektedir.

Firmamız bünyesinde oluşturulan elit ar-ge departmanının ürettiği ve çiftçimize sunduğu silaj paketleme makinelerimiz yüksek teknolojiye sahiptir.Komsilaj  Km serisi silaj Paketleme makineleri; pancar küspesi, yonca silajı, mısır silaji, ve tüm kaba yem bitkilerinin Paketlenmesi için tasarlanmış ve böylece çiftçilerimizin en büyük destekçisi olmuştur.
Komsilaj, tüm makinalarını kalite felsefesi ışığında üretirken; faaliyetlerinde yüksek teknolojiye odaklanmıştır.

Firmamız müşteri memnuniyetini müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en üst seviyede tutmaya çalışırken,kalite geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile destekler. Komsilaj çevreye saygılı, müşterisine güven veren ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket eden bir yapıdadır.

Çalışanlarını sürekli gelişme ve iyileşme bilinciyle eğiten firmamız, Konya’da konusunda lider olan teknolojisini sektörde temsil etme bilinciyle tüm Türkiye ve yurt dışı pazarına taşımaktadır.

 

 

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Yandex.Metrica