logo

Trabzonspor’un yeni başkanı belli oldu

 

ağaoğlu (Copy)

Trabzonspor’un yeni başkanı belli oldu

Trabzonspor 73′üncü Olağanüstü Genel Kurulu’nda kulüp başkanlığına Ahmet Ağaoğlu seçildi.

Hayri Gür Spor Salonu’nda iki gün süren genel kurulda 16 sandıkta 1691 üye oy kullanırken, 1559 oy geçerli sayıldı. Genel kurulda saat 17.00 itibarıyla oy verme işlemi tamamlanırken, yaklaşık 2.5 saat süren sayımın ardından Genel Kurul Divan Başkanı İlhami Algan, Ahmet Ağaoğlu’nun 1329 oy alarak bordo mavili kulübün 17’nci başkanı olduğunu açıkladı. Genel kurulda diğer başkan adayı Metin Kaya’nın 211 oy, bağımsız yönetim kurulu adayı Levent Sekban’ın ise 19 oy aldığı belirtildi.

OYLAMA SONRASI AĞAOĞLU

Oylama sonrası konuşan yeni başkanımız Ahmet Ağaoğlu şunları söyledi:

“İçinde bulunduğumuz salona ismini veren rahmetli Hayri Gür’ün ölüm yıldönümü. Kendisini rahmet ve şükranla anıyorum. Görevi devraldığımız Muharrem Usta ve yönetim kuruluna yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yarıştığımız Metin Kaya ve Levent Sekban beyefendiye de teşekkür ediyorum. Trabzonspor için var gücümüzle çalışırken onların desteğini de arkamızda göreceğimize inanıyorum.

Tüm gün dinlediğimiz 50. yıl marşındaki gibi güzel günler önümüzde. Bu güzel günleri inşallah hep birlikte, birlik beraberlik içerisinde göreceğiz. Biz biriz, biz Trabzonspor’uz, bu şehre tutkunuz. Bordo-Maviye vurgunuz, Trabzonspor’a sevdalıyız. İşimiz hiç kolay değil, biliyorum ama sizlerle birlikte aşamayacağımız engel, yapamayacağımız hiçbir şey yok. Umudumuzun bittiği yerde hırsımız bitmeyecek. İnşallah Trabzonsporumuzu hep birlikte el ele, omuz omuza, görmek istediğimiz yerin en üstüne götüreceğiz

 


İŞTE AĞAOĞLU’NUN YÖNETİM LİSTESİ…

 

Ahmet Ağaoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Asil Üyeler: Hayrettin Hacısalihoğlu, Mehmet Yiğit Alp, Ömer Sağıroğlu, Önder Bülbüloğlu, Faruk Kanca, Emin Kahraman, Haluk Şahin, Mesut Çağlar Bozoğlu, Cahit Erdem, Zeyyat Kafkas, Müminhan Bilgin, Ertuğrul Doğan, Yalçın Orhan ve Serdar Ekrem Şirin.
Yedek üyeler: Zafer Göktaş, Özer Bayraktar, Onur Sağır, Tuncay Uzunal, Lokman Sadıklar, Dursun Ali Sakarya ve Kemal Ertürk.

 

 

 

 

 

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

Yandex.Metrica